Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija

Baznīcas iela 27/29, Centrs, LV-1010 Riga, Latvia
Забронируйте услугу
Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija
Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija
Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija
Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija
Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija

Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija piedāvā Vācijā ražotus un izstrādātus produktus un pakalpojumus, īpašu uzmanību veltot ne tikai skaistumkopšanai, bet arī rūpēm par veselību. Vācu kompānija
Weyergans AG veic medicīnisko tehnoloģiju pētniecību un inovācijas, radot spēcīgu pamatu skaistumkopšanas nozares attīstībai. 

“Ir gudri parūpēties par savu veselību jau laikus, lai nākotnē varētu izvairīties no nepatīkamām problēmām,” skan Weyergans moto.

Piedāvājam saviem klientiem individuāli izstrādātas programmas sejas un ķermeņa kopšanai, kas ietver sevī procedūras, mājas lietošanai ieteicamos produktus un ieteikumus veselīga dzīvesveida uzturēšanai. 
Plašā klāstā piedāvājam innovatīvāss vācu kompānijas Weyergans kosmētiskās procedūras, izmantojot Weyergans aparāttehnoloģijas un kosmētiku.

Gaidīsim Jūs un sniegsim bezmaksas konsultācijas. Mūsu pieredze, profesionālās zināšanas kopā ar inovatīvo tehnoloģiju kosmētiku un aparatūru palīdzēs realizēt Jūsu vēlmes. Pareizi sastādīts plāns, pielietotā kosmētika un dažādu procedūru apvienojums sniegs vēlamos rezultātus un būs investīcija nākotnes skaistumā un veselībā. Esiet mīļi gaidītas!

Забронируйте услугу • Hydradermie процедура - двойная ионизация

  Ādas attīrīšana (pieniņš, toniks, pīlings ar augļskābēm), Ādas stāvokļa diagnostika un Jums nepieciešamo kosmētisko preparātu izvēle, Kosmētisko līdzekļu uzklāšana un to ievadīšana dziļākos ādas slāņos – jonizācija, izmantojot Hydradermie lift aparātu, Ādas bagātināšana ar skābekli, izmantojot Hydradermie Lift aparātu, Sejas, kakla un dekoltē zonas masāža (masāžas krēms satur 56 šūnu barojošas vielas un mitrinošu kompleksu), Serumu un maskas uzklāšana, Krēma uzklāšana.

 • Hydradermie Lift процедура - укрепление черт лица

  Sejas kopšanas procedūra, kas iedarbojas uz ādas novecošanās pazīmēm. GUINOT, eksperts pretnovecošanās procedūru jomā ir radījis procedūru, kas apvieno īpašas tehnoloģijas un kustības, lai panāktu acīmredzamus rezultātus, likvidējot ādas novecošanās pazīmes. Age Summum ir skaistumkopšanas rituāls. Tas apvieno masāžas tehnikas, kuras ir iedvesmojušās no Kobido geišas masāžas (dabisks liftings, kas izmanto dažādas masāžas tehnikas) ar augstas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām. Pateicoties aktīvo vielu iedarbībai āda kļūst acīmredzami jaunāka un mirdzošāka. Novecošanās pazīmes ir «izdzēstas» no jūsu sejas! Padariet savu seju jaunāku!

 • Guinot Age Summum - Эксклюзивный уход за кожей лица

  Sejas kopšanas procedūra, kas iedarbojas uz ādas novecošanās pazīmēm. GUINOT, eksperts pretnovecošanās procedūru jomā ir radījis procedūru, kas apvieno īpašas tehnoloģijas un kustības, lai panāktu acīmredzamus rezultātus, likvidējot ādas novecošanās pazīmes. Age Summum ir skaistumkopšanas rituāls. Tas apvieno masāžas tehnikas, kuras ir iedvesmojušās no Kobido geišas masāžas (dabisks liftings, kas izmanto dažādas masāžas tehnikas) ar augstas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām. Pateicoties aktīvo vielu iedarbībai āda kļūst acīmredzami jaunāka un mirdzošāka. Novecošanās pazīmes ir «izdzēstas» no jūsu sejas! Padariet savu seju jaunāku!

 • Hydradermie Lift экспресс

  Ādas attīrīšana (pieniņš, toniks, pīlings ar augļskābēm), Ādas stāvokļa diagnostika un Jums nepieciešamo kosmētisko preperātu izvēle, Tiek veikta limfodrenāža, izmantojot Hydradermie lift aparātu, Tiek veikta sejas un kakla muskuļu stimulācija, pielietojot Hydradermie Lift aparātu, Krēma uzklāšana.

 • Процедура с фруктовыми кислотами Beaute Neuve

 • Базовые процедуры

  Pamata sejas procedūra – 100% manuāla procedūra. Atjauno ādas aizsargslāni, nomierina, mitrina, padara to samtaini mīkstu un gludu. Relaksē prātu un ķermeni. Visi produkti tiek individuāli atlasīti atkarībā no ādas tipa un vajadzībām

 • Химический пилинг

  Sculptura 2 fāžu virspusējā ķīmiskā pīlinga procedūrā izmanto patentētu skābju kompleksu (glikolskābe, pienskābe, salicilskābe, mandeļskābe), kā arī augu biostimulātorus, antioksidantus, antiseborējas un pretiekaisuma komponentus. Ķīmisko pīlingu iesaka veikt gan profilaktiski, gan arī ārstnieciski, lai novērstu konkrētas ādas problēmas. Tas efektīvi noņem atmirušās šūnas no ādas virskārtas, aizkavē ādas priekšlaicīgu novecošanos, uzlabo elastību, atjauno, mitrina, izlīdzina ādu. Piemērota visiem ādas tipiem. Skābes koncentrācija tiek piemeklēta izvētējot klieta ādas tipu un problēmas.Visoptimālāko rezultātu var sasniegt pēc 4-6 procedūrām, kuras veic reizi nedēļā.

 • Dermio Top Head skābekļa jonu terapija sejai, kaklam un dekoltē

  Dermio Top Head – skābekļa jonu pretnovecošanās terapija sejai – ādas atjaunošanai un anti-age efektam. Tikai aktīvs, elektriski uzlādēts un jonizēts skābeklis sasniedz šūnas, tas ir nepieciešams kā enerģijas avots organisma iekšējiem bioķīmiskajiem procesiem. Skābekļa deficīta rezultātā notiek ādas priekšlaicīga novecošanās. Procedūru rezultātā mazinās nogurums, nervozitāte, galvassāpes un zilie loki ap acīm. 30 minūtes ieelpojot negatīvos skābekļa jonus koncentrētā veidā, tiek veicināta sejas, kakla un dekoltē zonas ādas atjaunošana, uzlabojot tās kvalitāti un toni, mazinot tumšos lokus ap acīm. Lieliska procedūra tieši pirms balles, jo īpaši kopā ar Vacustyler kapsulu. Ilgstošākam efektam nepieciešams 10 procedūru kurss. DERMIONOLOĢIJA – inovatīva metode, balstīta uz kvantu fizikas atklājumiem. Pateicoties patentētai metodei, negatīvie skābekļa joni (O2(-)) tiek izdalīti no apkārtējā skābekļa un transportēti zem speciāla aizsargkupola – Dermio Top Head – koncentrētā veidā. Negatīvo jonu terapijas efekti: Apgādā ādas šūnas ar enerģiju! Veicina ātrāku šūnu dalīšanos, starpšūnu saišu (ekstra celulārā matrice) nostiprināšanos un reģenerāciju. Ādas izskats un stāvoklis redzami un jūtami uzlabojas. Uzlabojas kolagēna sintēze, jo starpšūnu šķidrumā tiek normalizēts skābju/sārmu līdzsvars. Tāpēc sejas, kakla un dekoltē zonas āda kļūst jūtami stingrāka. Dermio Care Facial ir neatņemama pretnovecošanās procedūru sastāvdaļa, jo bioķīmiski tiek neitralizēta skābe un skābju/sārmu līmeņa normalizēšanās rezultātā tiek veicināta kolagēna sintēze. Āda kļūst stingrāka, redzams sejas, kakla un dekoltē zonas liftinga efekts. Ieelpojot enerģizētu skābekli (O2(-)) jonu formā visā organismā uzlabojas vielmaiņas procesi (medicīniskais Wellness).

 • Dermio Top Head skābekļa jonu terapija sejai, kaklam un dekoltē komplektā ar jebkuru sejas procedūru

  Dermio Top Head – skābekļa jonu pretnovecošanās terapija sejai – ādas atjaunošanai un anti-age efektam. Tikai aktīvs, elektriski uzlādēts un jonizēts skābeklis sasniedz šūnas, tas ir nepieciešams kā enerģijas avots organisma iekšējiem bioķīmiskajiem procesiem. Skābekļa deficīta rezultātā notiek ādas priekšlaicīga novecošanās. Procedūru rezultātā mazinās nogurums, nervozitāte, galvassāpes un zilie loki ap acīm. https://www.magnolija.lv/proceduras-sejai/dermio-top-head-skabekla-jonu-terapija-sejai-kaklam-un-dekolte/

 • Slimness Harmony - уменьшение объема тела, похудение и антицеллюлитные процедуры.

  Efektīva tauku uzkrājumu apjoma samazināšanas un figūras korekcijas procedūra – reāla iespēja veidot pievilcīgu siluetu. Apbrīnojami pēc sava sastāva līdzekļi samazina tauku uzkrājumu daudzumu un veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanu. Procedūra arī intensīvi iedarbojas uz visiem celulīta veidiem: tūskaino, adipozo, fibrozo. Procedūras gaita -ar plastisko pastu tiek veikts dziļš intensīvs ķermeņa ādas pīlings. Āda tiek labi attīrīta, izlīdzinās tās mikroreljefs, aktivizējas asinsrite. Šī apbrīnojama pēc sava sastāva pasta (jūras sāls kristāli, pienskābe, kaolīns, rūgtā apelsīna ziedu ekstrakts un sasmalcināta miziņa) tiek lietota arī ietīšanai. Pasta efektīvi „iztukšo” taukšūnas (lipolīze), samazina tauku uzkrājumu daudzumu un veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanu.

 • Slimness Perfection - экспресс-массаж для похудения.

  Aktīva masāža nevēlamo tauku uzkrājumu un celulīta novēršanai. Speciāla masāžas tehnika efektīvai iedarbībai uz taukaudiem pielietojot emulsiju, kuras sastāvā ir spēcīgi lipolītiski (taukus dedzinoši) un drenāžas (toksīnus izvadoši) komponenti. Pirms enerģiskas anticelulīta masāžas uz ķermeņa problēmzonām tiek uzklāti speciāli serumi, katrs no tiem intensīvi iedarbojas uz vienu no celulīta veidiem: tūskaino, adipozo vai fibrozo. Procedūra tiek nobeigta ar 24 stundu iedarbības krēma notievēšanai, īstena tauku uzkrājumu likvidatora, uzklāšanu.

 • Процедура для укрепления попы " Бразильская попка"

  Procedūra dibena vai krūšu saistaudu nostiprināšanai izmantojot mainīgā spiediena aplikatorus. Procedūras laikā ir iespēja patīkami relaksēties. Tā ilgst 30 minūtes. Labāku rezultātu iespējams sasniegt kombinējot procedūru ar dibena vai krūšu vakuummasāžu. Procedūras ilgums 60min. ieteicamais kurss 10-15 procedūras, 2-3 reizes nedēļā

 • Безупречная Процедура Декольте. Армирование тканей молочной железы с использованием переменных аппликаторов давления.

  Procedūra dibena vai krūšu saistaudu nostiprināšanai izmantojot mainīgā spiediena aplikatorus. Procedūras laikā ir iespēja patīkami relaksēties. Tā ilgst 30 minūtes. Labāku rezultātu iespējams sasniegt kombinējot procedūru ar dibena vai krūšu vakuum masāžu. Procedūras ilgums 60 min. Ieteicamais kurss 10-15 procedūras, 2-3 reizes nedēļā. Nevainojams dekoltē – pīlings, īpaša vakuum masāžas tehnika zonai ap krūtīm + mainīgā spiediena aplikatori.

 • Dermio Care skābekļa jonu terapija ķermenim

  Negatīvie skābekļa joni pozitīvam ķermeņa imidžam – Dermio Care. Weyergans High Care AG piedāvā kārtējo inovatīvo procedūru: Dermio Care Body-Concept. Tās mērķis ir neitralizēt lieko skābes saturu ķermenī, nostiprināt ādu un uzlabot veselību. Weyergans piedāvā inovatīvu procedūru kosmetoloģijā un medicīnā skābju/sārmu līdzsvara atjaunojošanai organismā ar jonu palīdzību – Dermionoloģiju. Jau 25 gadus Weyergans atbalsta inovatīvas procedūras kosmētikā un medicīnā. Šeit tiek prezentēts process ,ar kura palīdzību var atjaunot skābju/bāzu līdzsvaru ķermenī, pielietojot jonus. Jūsu ieguvums būs ne tikai acidozes (osteoporozes un atrīta) novēršanas, bet tiek stiprināti arī saistaudi un ārstēts celulīts. Skābju neitralizācijas rezultāts organismā ir stingri saistaudi un laba veselība. Metodi iesaka iekļaut arī vielmaiņas uzlabošanas, organisma attīrīšanas un liekā svara samazināšanas programmās. Procedūras laikā 40 min., kamēr jūs atrodaties speciāla materiāla antistatiskā maisā, organismā caur ādu iekļūst negatīvi skābekļa joni. Dermionoloģija – tā ir nākotnes metode organisma veselībai. Kā liecina atsauksmes no daudziem veselības, Wellness un SPA centriem, pēc šīs procedūras organisms jūtas atjaunots, vitāls un svaigs, uzlabojas ādas stāvoklis, ir jūtama viegluma sajūta ķermenī. Dermio Care Body-Concept ir process, kas neitralizē lieko skābes daudzumu organismā. Procedūra tiek veikta piepildot maisu ar jonizētu gaisu; negatīvi lādētie joni iekļūst audos caur ādu. No kosmētiska skatpunkta – Dermio Care Body-Concept uzlabo izskatu – mazāk celulīta, stingrāki saistaudi. Bet šī metode ir arī profilakse reimatismam, podagrai, artrītam un osteoporozei. Metabolisma sindroma vai augsta ķermeņa masas indeksa gadījumos, Dermio Care Body-Concept noved pie ātras ķermeņa masas un apkārtmēra samazināšanās. Šī procedūra ir kā privāts ieguldījums savas personiskās veselības uzlabošanai! Indikācijas: Vispārējai ķermeņa kopšanai un veselības uzturēšanai, Slimību, kuru cēlonis ir hiperaciditāte – artrītu, osteoporozes, uc., Vāji saistaudi, Organisma detoksikācijai, Immunitātes nostiprināšanai.

 • Mainīgā spiediena kapsula Weyergans Vacustyler Vacufit

  Mainīga vakuuma terapijas kapsula – biofizikālais asinsvadu treniņš, pazīstama ar nosaukumiem: Vacustyler vai Vacufit. Vacustyler oriģināli tiek pielietota medicīnā, sportā un kosmetoloģijā, tas ir arī viens no stūrakmeņiem celulīta ārstēšanas programmā. Ierīces darbības fiziskais princips: Pulsējošais vakuums (intermitējošs zems spiediens), kas iedarbojas uz visu ķermeni.Galvenokārt fiziskai reģenerācijai, pasīvam asinsvadu treniņam un saistaudu nostiprināšanai, ķermeņa formēšanai. Vacustyler/Vacufit var arī saukt par cirkulācijas uzlabošanas ierīci, jo tās fizioloģiskie efekti ir: - palielina asins cirkulāciju (arteriālā sistēma); - notiek venozās un limfātiskās atteces uzlabošana; - tiek nostiprināti saistaudi (organisma attīrīšanas rezultātā pH mainās no - vairāk skāba līmeņa uz vairāk sārmainu, tādējādi uzlabojas kolagēna sintēze). Rezultāts: - Celulīta samazināšanās; - Tūskas samazināšanās; - Ādas nostiprināšana; - Paātrinās tauku metabolisms; - pH mainās no vairāk skāba līmeņa uz vairāk sārmainu; Pasīvais asinsvadu treniņš, kas nozīmē: - aterosklerozes un paplašinātu vēnu profilaksi, kā arī infarkta un insulta riska samazināšanu; - tūskas, smaguma sajūtas kājās mazināšanu; - mikrocirkulācijas uzlabošanu (īpaši diabēta pacientiem); - erekcijas un potences uzlabošanu. - Labāku sportisku rezultātu sasniegšana; - Treniņa kvalitātes uzlabošana – lietojot pirms treniņa; - Paātrināta reģenerācija pēc ikdienas treniņiem(pienskābes ātrāka izvadīšana no muskuļiem) – lietojot pēc treniņa; - Ātra ievainojumu dzīšana un rehabilitācija pēc traumām; - Potences uzlabošana. VACUSTYLER / VACUFIT IESAKA Visiem, kas vēlas ilgāku un veselīgāku dzīvesveidu, kvalitatīvākus treniņus, labāku ķermeņa formu un stingrāku ādu, nemaz nerunājot par labāku pašsajūtu. Vacustyler/Vacufit procedūra ir visefektīvākā, lietojot to kombinācijā ar citām procedūrām vai treniņiem. Viens neliels piemērs: Krievijas NHL hokeja komandas ir iegādājušās vairākas šāda veida ierīces, tās ir arī populāras starp daudzām futbola komandām Rietumeiropā un Dienvidāfrikā. Lietojot Vacustyler/Vacufit, var sasniegt ievērojamu un ātrāku uzlabošanos arī tādu saslimšanu gadījumā, kā: cukura diabēts; ateroskleroze; paplašinātas vēnas; rētaudi; artrīti; traumatiski bojājumi sadzīšanas stadijā – sasitumi, saišu pārrāvumi, sastiepumi, stāvoklis pēc ceļgalu traumām un operācijām; kāju nogurums, tūska, tirpšana; muguras sāpes; impotence u.c. Uzlabojas iekšējo orgānu darbība un ādas stāvoklis. Vacustyler/Vacufit nevar lietot tikai dažos gadījumos: Trūce, trombozes, trombaembolijas risks (pēc medicīniskiem norādījumiem), tromboflebīts, nieru nepietiekamība, grūtniecība, iekaisums/infekcijas apstrādājamā rajonā, ļoti zems asinsspiediens, sirds nepietiekamība, onkoloģiskās saslimšanas. VACUSTYLER / VACUFIT IZCELSME Cilvēki kosmosā strādā bezsvara stāvoklī. Gravitācijas samazinājums nozīmē ortostatiskas komplikācijas un baroreceptoru refleksa komplikācijas. 1966. gadā Vācijas Aerospace Centra inženieri radīja apakšējās ķermeņa daļas Negatīvā Spiediena ierīci (Lower Body Negative Pressure Device), lai rastu šīs problēmas risinājumu. Šajā gadījumā – 60. gadu risinājumi astronautu asinsrites normas saglabāšanai tiek pielietoti reģenerācijā un rehabilitācijā medicīnā un tagad arī fitnesā un sportā šodien. Tā Vācijas kompānija Weyergans High Care 1999. gadā sadarbībā ar Vācijas Astronautikas Institūtu (Dr. Baisch, DLR Inst. Aerospace medicine, Cologne, Germany & Weyergans) radīja pirmo mainīgā spiediena ierīci Vacustyler. Galvenie celulīta rašanās iemesli: - Vāji saistaudi – tie noved pie fizioloģiskā muskuļu-pumpja disfunkcijas ( traucēta limfas cirkulācija ) - Fizioloģiskā “muskuļu pumpja” disfunkcija noved pie metabolisma - - produktu uzkrāšanās ( šūnās uzkrājas par daudz vielmaiņas gala produktu ) - Metabolisma produktu uzkrāšanās noved pie aciditātes; - intersticiālā pH līmeņa samazināšanās ( audu šķidrums kļūst pārāk skābs ) - Skābā vidē pietiekami nespēj darboties kolagenāze, kā rezultātā saistaudi tiek novājināti. Skābā vidē pietiekami nespēj darboties kolagenāze, kā rezultātā saistaudi tiek novājināti. Ar Vacustyler var risināt šīs problēmas, jo audi tiek attīrīti no iekšpuses un normalizējas pH līmenis. Weyergans Vacustyler mainīgā spiediena kapsula ir aprīkota arī ar Iono Care iekārtu – inhalācijas ierīci, kas transformē gaisa skābekli negatīvos skābekļa jonos (O2 (-)) koncentrētā formā. Skābeklis jonizētā jeb aktīvā veidā uzlabo vielmaiņas procesus visā organismā, nodrošina tauku sadedzināšanu – palielina tauku metabolismu (vielmaiņu). Procedūra laikā normalizējas skābju/sārmu līdzsvars organismā. Enerģijas pieplūdums, lieliska pašsajūta ir jūtama uzreiz pēc procedūras. Weyergans Vacustyler mainīgā spiediena kapsula ir aprīkota arī ar Magnētiskās terapijas iekārtu. Magnētterapijas (MT) fizikālās terapijas metode. Šī terapija: - uzlabo mikrocirkulāciju, - palielina šūnu membrānu caurlaidību, - palielina bioķīmisko reakciju un bojāto audu reģenerācijas ātrumu, - mazina sāpes, - mazina iekaisuma veidošanās iespējas, - koriģē imūnsistēmu, - paaugstina darbaspējas un sekmē dažādu lūzumu ātrāku sadzīšanu. Magnētu izmanto ne tikai sāpju un muskuļu spazmu novēršanai, tūskas un iekaisumu mazināšanai, mikrocirkulācijas un vielmaiņas uzlabošanai, bet arī profilaktiskai pēdu veselības nostiprināšanai, brūču dzīšanas sekmēšanai, rētaudu mīkstināšanai un mazināšanai, varikozu vēnu, osteohondrozes u.c. gadījumos.

 • Подмышки

  Vaksācija ir apmatojuma noņemšanas procedūra. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra, dezinficēta un samazina sāpīgās sajūtas. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc tam tiek uzklāti speciāli līdzekļi ar nomierinošo efektu, kas attīra ādu no vaska pārpalikumiem, mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšan

 • Руки

  Vaksācija ir apmatojuma noņemšanas procedūra. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra, dezinficēta un samazina sāpīgās sajūtas. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc tam tiek uzklāti speciāli līdzekļi ar nomierinošo efektu, kas attīra ādu no vaska pārpalikumiem, mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšan

 • Бикини ( края)

  Vaksācija ir apmatojuma noņemšanas procedūra. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra, dezinficēta un samazina sāpīgās sajūtas. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc tam tiek uzklāti speciāli līdzekļi ar nomierinošo efektu, kas attīra ādu no vaska pārpalikumiem, mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšan

 • Бикини

  Vaksācija ir apmatojuma noņemšanas procedūra. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra, dezinficēta un samazina sāpīgās sajūtas. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc tam tiek uzklāti speciāli līdzekļi ar nomierinošo efektu, kas attīra ādu no vaska pārpalikumiem, mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšan

 • Ноги до колен и колени

  Vaksācija ir apmatojuma noņemšanas procedūra. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra, dezinficēta un samazina sāpīgās sajūtas. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc tam tiek uzklāti speciāli līdzekļi ar nomierinošo efektu, kas attīra ādu no vaska pārpalikumiem, mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšan

 • Ноги по всей длине

  Vaksācija ir apmatojuma noņemšanas procedūra. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra, dezinficēta un samazina sāpīgās sajūtas. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc tam tiek uzklāti speciāli līdzekļi ar nomierinošo efektu, kas attīra ādu no vaska pārpalikumiem, mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšan

 • Процедура вакуумного массажа по уходу за лицом с Weyergans SPM

  Weyergans vakuummasāžas procedūrai piemīt daudzveidīga iedarbība, to izmanto gan ķermeņa korekcijai, gan arī sejas procedūrām. Ar to var veikt gan limfas drenāžu, gan reģenerāciju, gan ādas formēšanu, atkarībā no vakuuma spēka un Weyergans izstrādātām metodikām. Procedūru veic sejai, kaklam un dekoltē zonai.

 • Weyergans SPM - процедура вакуумного массажа 30 мин.

  Vakuummasāžas laikā kolba tiek piesūcināta ādai, āda tiek pacelta un masēta, mehāniski tiek šķeltas tauku šūnas. Masāžas laikā ar dažādas intensitātes negatīvu spiedienu notiek spēcīga iedarbība uz ādu un zemādas tauku slāni. Paātrinās vielu maiņa un asinsrite, tiek stimulēta elastīna un kolagēna veidošanās.

 • Weyergans SPM - процедура вакуумного массажа 60 мин.

  Vakuummasāžas laikā kolba tiek piesūcināta ādai, āda tiek pacelta un masēta, mehāniski tiek šķeltas tauku šūnas. Masāžas laikā ar dažādas intensitātes negatīvu spiedienu notiek spēcīga iedarbība uz ādu un zemādas tauku slāni. Paātrinās vielu maiņa un asinsrite, tiek stimulēta elastīna un kolagēna veidošanās.

 • Weyergans SPM - процедура вакуумного массажа 90 мин.

  Vakuummasāžas laikā kolba tiek piesūcināta ādai, āda tiek pacelta un masēta, mehāniski tiek šķeltas tauku šūnas. Masāžas laikā ar dažādas intensitātes negatīvu spiedienu notiek spēcīga iedarbība uz ādu un zemādas tauku slāni. Paātrinās vielu maiņa un asinsrite, tiek stimulēta elastīna un kolagēna veidošanās.

 • Лечебный массаж спины

  Masāžas mehāniskā iedarbība. Tiešā mehāniskā masāžas iedarbība uz organismu izpaužas kā muskuļu spriedzes mazināšana, normāla muskuļu garuma atjaunošana, dzīslu, saišu un zemādas saistaudu elastīguma uzlabošana, temperatūras palielināšana berzēšanas ietekmē, asinsrites un limfas atteces paātrināšana, vielmaiņas uzlabošana ādā, muskuļos un locītavās un zarnu peristaltikas veicināšana. Uzlabojas dažādu audu savstarpējā kustība. Tā ļauj uzlabot locītavu kustīgumu, likvidēt sablīvējumus zemādas audos un muskuļus un nervus aptverošajos audos. Masāžas neiroreflektorā iedarbība Ādā un muskuļos esošie perifērās nervu sistēmas receptori masiera roku mehānisko enerģiju pārvērš elektriskajā enerģijā, kas pa nervu audiem kā nervu kairinājums tiek pārraidīta CNS un tur tiek apstrādāta. Tam seko virkne sarežģītu reflektoru reakciju, kuru iespaidā masāža netieši iedarbojas ne vien uz nervu sistēmu, bet arī uz visām balsta un kustību sistēmas daļām (kauliem, muskuļiem, locītavām), asinsriti un limfas atteci un pat uz līdzās esošajiem iekšējiem orgāniem un psihi.

 • Массаж воротниковой зоны

 • Общий массаж тела

 • Общий массаж тела

 • Антицеллюлитный, классический или релаксирующий массаж ног

 • Медицинские тейпы


Отзывы

4.8
Мастер 5.0
Цена 5.0
Интерьер 4.0
Атмосфера 5.0

Новые отзывы

4.8
Мастер
Цена
Интерьер
Атмосфера

Dārta , 13.07.2017

Посмотреть все отзывы ( 1 )

карта

Время работы

Пн.

09:00 – 21:00

Вт.

09:00 – 21:00

Ср.

09:00 – 21:00

Чт.

09:00 – 21:00

Пт.

09:00 – 21:00

Сб.

09:00 – 21:00

Вс. Slēgts

Kонтакты

Электронная Почта

inita@magnolija.lv

Адрес

Baznīcas iela 27/29, Centrs, LV-1010 Riga, Latvia

Oплата

 • Денежные средства