Kāpēc mūsu āda noveco? Kā to aizkavēt?

Kāpēc mūsu āda paliek veca?

 

Cilvēkiem novecojot, vienmēr pirmās pazīmes var pamanīt uz sejas, kakla, dekoltē zonas un uz delnām. Tieši šīs ķermeņa daļas visvairāk cieš no ultravioletā starojuma, kas izsauc foto novecošanos uz ādas un elastības zudumu.

 

Ja to papētīt sīkāk

Cilvēka organismā ir tāda hialuronskābe, kas ietilpst ādas audu starpšūnu vielas sastāvā un atbild par optimālu ādas mitrināšanu. Pēc 25 gadu vecuma hialurosonskābes daudzums sāk strauji samazināties, tāpēc āda sāk novecot, paliek arvien plānāka un trauslāka, uz tās sāk parādīties grumbas un krokas.

 

Par laimi, mēs dzīvojam 21. gadsimtā un mums ir tāda lieta kā estētiskā medicīna. Ar tās palīdzību var aizkavēt arī tādu dabas spēku kā novecošanos.

 

Kas ir vislabākais veids, kā apturēt ādas novecošanos?

 

Viena no labākajām un saudzējošākajām kosmetoloģijas procedūrām, ko piedāvā estētiskā medicīna, ir biorevitalizācija.

 

Kas tā īsti ir par procedūru?

 

Biorevitalizācija ir zemādas injekciju veikšana, kuras laikā zem ādas tiek ievadīta  hialurosonskābe, kas mūsu ādai ir tik ļoti nepieciešana. Biorevitalizāciju var pielietot dažādās vietās uz ādas tur, kur ir nepieciešams atjaunot ādu: seja, kakls, dekoltē zona un rokas. Biorevitalizācijas gēls, ko izmanto procedūras laikā, pēc ķīmiskā sastāva ir identisks īstajai hialuronskābei.

 

Kāpēc biorevitalizācija palīdz pret ādas novecošanos, sausumu un grumbām?

 

Pēc biogēla ievdīšanas notiek dziļa, intensīva ādas mitrināšana un šūnu - fibroplastu stimulācija, kas intensīvi sāk ražot kalogēnu, elastīnu un pati savu hialuronskābi.

 

Kāds ir procedūras rezultāts?

 

  1. Atjaunojas ādas tonuss un sejas ovāls;

  2. Āda ir kārtīgi mitrināta un vairs nav sausa

  3. Uzlabojas ādas krāsa un izlīdzinās ādas reljefs

  4. Tiek atjainots ādas stingrums, elastība un tvirtums

  5. Samazinās grumbu daudzums un uzlabojas ādas tekstūra;

  6. Parādās iespēja ieraudzīt savu seju un ādu tādu, kāda tā bija 5 - 10 gadus atpakaļ;

 

Kam ir piemērota biorevitalizācija?

 

Tā var tikt nozīmēta no 30 gadu vecuma, kad tieši sākas ādas novecošanas procesi. Jo agrāk sākt procedūru, jo labāks ir procedūras efekts.

 

Kā notiek biorevitalizācijas procedūra?

 

Biorevitalizācija tiek veikta ar trīs procedūru kursu, ar 2 nedēļu intervālu starp katru procedūru. Taču pat viena procedūra jau spēj tikt galā ar ādas sausumu un iedarbināt kompensācijas mehānismus. Jaunākām sievietēm procedūru var veikt 1-2 reizes gadā, vecākām, reizi gadā vai reizi pusgadā atkarībā no ādas stāvokļa.

 

  1. Procedūra sākas ar dziļu ādas attīrīšanu un vieglu pīlingu;

  2. Pēc tam ādā tiek ievadīts injekcijas preparāts;

  3. Procedūras beigās uz ādas tiek uzklāts noslēguma krēms un hialuronskābes sprejs.

 

Biorevitalizācija - tā ir iespēja pagriezt laiku atpakaļ un ieraudzīt savu sejas ādu tādu, kāda tā bija 5-10 gadus atpakaļ.

 

 

PIERAKSTĪTIES UZ BIOREVITALIZĀCIJU

Facebook
Olga Tverdova Cosmetology

Īpašais piedāvājums:


Rezervējot biorevitalizāciju līdz 9. jūnijam pie Olgas Tverdovas salonā Calypso, dāvanā saņemsi Gi Gi procedūru "Skaistuma starojums" DĀVANĀ! 

Gi Gi procedūra "Skaistuma starojums" sevī ietver sejas pīlingu, masku un masāžu.