Bezmaksas kosmetologa konsultācija

Saņem profesionāla speciālista konsultāciju caur Tobook.lv bez maksas
 

Ja Tev ir vairāk kā 35 gadi un Tu vēlies zināt, kā novērst sejas ādas problēmas vai uzlabot savu sejas ādu un padarīt to jaunāku, tad Tev noteikti ir jādodas pie profesionāla kosmetologa uz pieņemšanu.

Kas ir iekļauts konsultācijā?

1. Tu uzzināsi visu par savas ādas stāvokli
2. Tu saņemsi kosmetologa rekomendācijas, ieteikumus, kam pievērst uzmanību, lai novērstu potenciālās ādas problēmas. Ja ādas problēmas jau ir, noskaidrosi, kā tās visefektīvāk risināt.
3. Tu noskaidrosi, kura no Ionto Mezo procedūrām ir vispiemērotākā tieši Tavai sejai.

 

Tikai Tobook.lv lietotājiem ir iespēja pieteikties uz šo konsultāciju bezmaksas. 

Konsultāciju ir iespējams saņemt darba dienās no 9:00 - 19:00 un brīvdienās no 9:00 - 16:00 salonā Babor Beauty Spa Alberts Ģertrūdes ielā 9, Rīgas centrā.

 Spiediet zemāk, izvēlaties konsultācijas datumu un laiku un spiediet pogu "rezervēt". Kad atnāks apstiprinājums, tas nozīmē, ka Jūsu pieraksts ir veikts un varat doties saņemt bezmaksas konsultāciju jūsu rezervētajā laikā.

 
PIETEIKTIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU
Babor Beauty SPA
Salons Babor Beauty SPA

Kosmetologs ir skaistuma procedūru speciālists. Kosmetologs ir speciālists, kam mēs uzticam sevi, līdz ar to mēs sagaidām profesionālu attieksmi un kvalitatīvu pakalpojumu. Mūsu zinošais, profesionālais un sirsnīgais kolektīvs gaida ciemos tieši Jūs. Izvērtējot Jūsu ādas tipu, mūsu kosmetologs ieteiks Jums visatbilstošāko un vispiemērotāko procedūru.