Privātuma un sīkdatņu deklarācija

Jūsu privātums mums ir svarīgs. Mēs novērtējam jūsu sniegto uzticību mums un esam apņēmušies aizsargāt jebkādu personisko informāciju, ko jūs mums sniedzat. Šajā dokumentā ir aprakstīts, kā mēs izmantojam un apstrādājam jūsu personisko informāciju un sīkdatnes, un paskaidrots, kā jūs varat ar mums sazināties, ja jums ir jautājumi par savu personisko informāciju un sīkdatnēm.

Tobook.lv tiešsaistē piedāvā ar skaistumkopšanu saistītus pakalpojumus, izmantojot uzņēmuma mājas lapas, mobilās aplikācijas un citas tiešsaistes platformas, piemēram, sadarbības partneru mājas lapas un sociālos tīklus. Turpmāk minētā informācija attiecas uz visām šīm platformām. Tobook.lv var ik pa laikam labot šo Privātuma un sīkdatņu deklarāciju, tādēļ skatiet šo lapu regulāri, lai uzzinātu par izmaiņām. Ja jūs nepiekrītat šai Privātuma un sīkdatņu deklarācijai, tad jums vajadzētu pārtraukt izmantot mūsu pakalpojumus.

Privātums

 Kāda veida personisko informāciju Tobook.lv izmanto?

Veicot rezervējumu, jums tiks prasīts jūsu vārds, uzvārds un e-pasta adrese. Iespējams, var tikt prasīta arī jūsu mājas adrese, tālruņa numurs, maksājuma informācija. Iespējams, jums būs jānorāda arī jūsu izvēles saistībā ar skaistumkopšanas pakalpojuma veidu.

Pat tad, ja jūs neveicat rezervējumu, mājas lapas lietošanas laikā mēs varam reģistrēt noteiktu informāciju, piemēram, jūsu IP adresi, jūsu izmantoto lietotājprogrammu un informāciju par jūsu datora operētājsistēmu, mobilās aplikācijas versiju, valodas iestatījumus un mājas lapas sadaļas, kas jums ir parādītas. Ja jūs izmantojat mobilo ierīci, mēs varam arī reģistrēt informāciju par datiem, kas identificē jūsu mobilo ierīci, tās īpašos iestatījumus, iezīmes un platuma / garuma grādus. Kad jūs veicat rezervējumu, mūsu sistēma reģistrē, kādā veidā un no kādām mājas lapām jūs veicat rezervējumu.

Mēs varam arī reģistrēt informāciju par jums tad, kad jūs izmantojat noteiktu sociālo tīklu pakalpojumus.

Kāpēc Tobook.lv reģistrē, izmanto un dalās ar jūsu personisko informāciju?

•   Rezervējumi: Pirmām kārtām mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai pabeigtu un pārvaldītu jūsu tiešsaistes rezervējumu un pārsūtītu jūsu rezervējuma informāciju uz jūsu rezervēto skaistumkopšanas salonu.

•   Viesu atsauksmes: Mēs izmantojam jūsu kontaktinformāciju, lai pēc jūsu tā kad jūs izmantojāt pakalpojumu, nosūtītu jums e-pastu ar aicinājumu uzrakstīt viesu atsauksmi. Jūsu sniegtā atsauksme var palīdzēt citiem apmeklētājiem izvēlēties viņiem vispiemērotāko salonu.

•   Profila pārvaldīšana: Mūsu mājas lapā mēs piedāvājam iespēju izveidot lietotāja profilu. Mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju, lai pārvaldītu lietotāja profilu, kā arī šādā veidā mēs sniedzam jums iespēju pārvaldīt jūsu rezervējumus, izmantot īpašus piedāvājumus, ērtāk veikt nākamos rezervējumus un pārvaldīt jūsu personiskos iestatījumus. Šo iestatījumu pārvaldīšana ļauj jums arī redzēt visas jūsu iepriekš uzrakstītās atsauksmes par saloniem, kuras pakalpojumus jūs iepriekš izmantojāt.

•   Mārketinga aktivitātes: Likuma ietvaros mēs varam arī izmantot jūsu informāciju mārketinga aktivitātēm, piemēram:

•   Kad jūs veicat rezervējumu, izmantojot tobook.lv, vai izveidojat lietotāja profilu, mēs varam izmantot jūsu kontaktinformāciju, lai sūtītu jums jaunumus par līdzīgiem ar skaistumkopšanu saistītiem produktiem un pakalpojumiem. Mēs varam jums arī regulāri sūtīt e-pastus ar jaunumiem. Jūs varat jebkurā laikā atrakstīties vai atteikties no šāda veida mārketinga informācijas, izmantojot atteikšanās saiti, kas ir norādīta katrā jaunumu e-pastā, vai jūs varat pārvaldīt jaunumu saņemšanu, izmantojot savu profilu (ja jūs esat tādu izveidojis).

•   Ņemot vērā jūsu sniegto informāciju, mēs jums, iespējams, rādīsim personalizētus piedāvājumus tobook.lv mājas lapā, mobilajās aplikācijās vai trešo pušu mājas lapās, ieskaitot sociālos tīklus. Šie varētu būt piedāvājumi, kurus jūs varat rezervēt tieši tobook.lv mājas lapā vai trešo pušu piedāvājumi vai produkti, kas, mūsuprāt, varētu būt jums interesanti.

•   Ja mēs domājam, ka noteikts piedāvājums jums varētu interesēt, mēs varam sazināties ar jums pa tālruni.

•   Cita komunikācija: Ir iespējami arī citi gadījumi, kuros mēs varam ar jums sazināties pa e-pastu, pastu, tālruni vai izmantojot īsziņas (atkarībā no jūsu sniegtās kontaktinformācijas). Šādai saziņai varētu būt vairāki iemesli:

•   Mums ir nepieciešams atbildēt un apstrādāt jūsu prasības.

•   Ja jūs tiešsaistē nepabeidzat rezervējumu, mēs varam jums nosūtīt e-pastu, lai atgādinātu par rezervēšanas turpināšanu. Mēs domājam, ka šis papildu pakalpojums ir jums noderīgs, jo sniedz iespēju turpināt rezervēšanu bez liekas kavēšanās, vēlreiz meklējot pakalpojumu vai vēlreiz aizpildot visu rezervējuma informāciju.

•   Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam jums nosūtīt uzaicinājumu aizpildīt anketu vai aicināt jūs sniegt atsauksmi par savu pieredzi par tobook.lv  lietošanu.

•   Tirgus izpēte: Dažkārt mēs varam aicināt mūsu klientus piedalīties tirgus izpētē. Jebkāda papildu personiskā informācija, ko jūs mums sniedzat tirgus izpētes ietvaros, tiks izmantota tikai ar jūsu atļauju.

•   Krāpniecības atklāšana un novēršana: Mēs varam izmantot personisko informāciju krāpniecības un citu nelegālu vai nevēlamu aktivitāšu atklāšanai un novēršanai.

•   Mūsu pakalpojumu uzlabošana: Visbeidzot, mēs izmantojam personisko informāciju analītiskiem mērķiem, lai uzlabotu tobook.lv pakalpojumus, lietotāju pieredzi, kā arī mūsu tiešsaistes sistēmas pakalpojumu funkcionalitāti un kvalitāti.

Kā Tobook.lv izmanto sociālos tīklus?

Mēs izmantojam sociālos tīklus, lai reklamētu mūsu skaistumkopšanas partneru pakalpojumus, kā arī lai uzlabotu, sekmētu un reklamētu mūsu pašu pakalpojumus. Piemēram, tobook.lv mājas lapā mēs esam integrējuši sociālo tīklu spraudņus (t.s. ‘plugins’). Kad jūs nospiežat vienu no sociālo tīklu pogām un reģistrējaties ar savu kāda sociālā tīkla profilu, informācija tiek nodota arī jūsu sociālā tīkla nodrošinātājam un, iespējams, var tikt parādīta jūsu sociālā tīkla profilā, lai to varētu koplietot ar jūsu draugiem un paziņām šajā sociālajā tīklā.

Uzņēmums AS Delfi, kas ir toobook.lv zīmola īpašnieks tikai ir ieviesis šīs pogas, bet arī izmanto sociālos tīklus, lai pārvaldītu profilus un piedāvātu mobilās aplikācijas vairāku sociālo tīklu mājas lapās. Šie sociālo tīklu pakalpojumi sniedz jums iespēju dalīties informācijā ar tobook.lv. Kad jūs reģistrējaties ar sociālo tīklu aplikāciju, jūs tiekat informēts, kāda informācija tiek koplietota ar tobook.lv. Informācijā, ko jūs izvēlaties ar mums koplietot, var ietilpt pamatinformācija, kas ir pieejama jūsu sociālā tīkla profilā, kā arī jūsu e-pasta adrese, jauni statusi laika joslā, kā arī jūsu draugu un paziņu saraksts attiecīgajā sociālajā tīklā. Šī informācija ir nepieciešama, lai radītu unikālu lietotāja pieredzi, izmantojot mūsu aplikācijas un mājas lapas. Šī informācija palīdz mums personalizēt tobook.lv mājas lapu, lai tā atbilstu jūsu vajadzībām un dotu jums iespēju dalīties ar jūsu draugiem un paziņām par rezervētiem pakalpojumiem, kā arī analizēt un uzlabot tobook.lv pakalpojumus.

Mēs varam arī nodrošināt jums iespēju izmantot tobook.lv pakalpojumus, jums ienākot mūsu sistēmā ar saviem sociālo tīklu profiliem. Jūsu sociālo tīklu nodrošinātāji var sniegt jums plašāku informāciju par to, kādos gadījumos viņi lieto un apstrādā jūsu datus.

Kā Tobook.lv dalās jūsu informācijā ar trešajām pusēm?

Noteiktos apstākļos mēs varam dalīties ar jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm.

•   Salons, kurus pakalpojumus jūs rezervējāt: Lai pabeigtu jūsu rezervējumu, mums ir nepieciešams nosūtīt attiecīgo rezervējuma informāciju salonam, kuras pakalpojumus jūs rezervējāt. Šajā informācijā var ietilpt jūsu vārds, uzvārds, jūsu kontaktinformācija, jūsu maksājuma informācija, kā arī jebkādas jūsu norādītās izvēles rezervēšanas laikā. Šo informāciju var izmantot arī tobook.lv vai salons, lai piedāvātu jums personalizētus piedāvājumus saistībā ar jūsu rezervējumu. Ja jums ir jautājumi par jūsu rezervējumu, mēs varam sazināties ar attiecīgo salonu, lai lūgtu viņus apstrādāt jūsu prasību.

•   Trešo pušu pakalpojumu nodrošinātāji: Mēs varam izmantot pakalpojumu sniedzējus (piemēram, informācijas procesorus), lai tie mūsu vārdā apstrādātu jūsu personisko informāciju. Šāda apstrādāšana ir nepieciešama tādiem mērķiem kā rezervējumu maksājumu sekmēšana, mārketinga materiālu sūtīšana un analītisko pakalpojumu atbalsts. Uz šiem pakalpojumu nodrošinātājiem attiecas konfidencialitātes līgumi, un tiem nav atļauts izmantot jūsu personisko informāciju savām vajadzībām vai jebkādiem citiem nolūkiem.

•   Kompetentā institūcija: Mēs varam dalīties ar jūsu personisko informāciju ar likuma izpildes un citām valdības institūcijām, ciktāl to pieprasa likums vai ciktāl tas ir stingri nepieciešams krimināli sodāmas darbības un krāpšanas novēršanai, atklāšanai vai lietas ierosināšanai.

•   Biznesa partneri: Mēs strādājam kopā ar biznesa partneriem visā Latvijā, lai izplatītu un reklamētu salonus un lai palīdzētu mūsu biznesa partneriem izplatīt un reklamēt viņu ar skaitumkopšanu saistītos pakalpojumus. Tas var nozīmēt, ka viņu pakalpojumi ir integrēti mūsu mājas lapā vai ka viņiem ir tiesības parādīt pielāgotas reklāmas mūsu mājas lapā, vai ka mūsu reklāmas ir viņu mājas lapās. Kad jūs veicat rezervējumu kādā no mūsu biznesa partneru mājas lapām, noteikta personiskā informācija, ko jūs viņiem sniedzat, var tikt koplietota ar tobook.lv Noteikti biznesa partneri var saņemt no mums jūsu personisko informāciju, ja jūs to pieprasāt. Kad jūs veicat rezervējumu biznesa partnera mājas lapā, tad papildu informācijai, lūdzu, izlasiet privātuma noteikumus attiecīgā biznesa partnera mājas lapā.

Kā Tobook.lv izmanto mobilās ierīces?

Mēs piedāvājam bezmaksas aplikācijas dažādām mobilajām ierīcēm un izmantojam mūsu mājas lapas versijas, kas ir pielāgotas lietošanai, izmantojot mobilās ierīces. Šīs aplikācijas un mājas lapas mobilās versijas apstrādā jūsu sniegto personisko informāciju gandrīz tādā pašā veidā kā tobook.lv mājas lapa, kā arī sniedz jums iespēju izmantot atrašanās vietas pakalpojumus. Ar jūsu atļauju mēs varam jums sūtīt pašpiegādes paziņojumus ar informāciju par jūsu rezervējumu.

Kā Tobook.lv izmanto viesu atsauksmes un citu ar skaitumkopšanuas saistītu informāciju, kurā jūs ar mums dalāties?

Pēc pakalpojuma izmantošanas jebkurā salonā, ko jūs rezervējat, izmantojot tobook.lv, jums tiks nosūtīts uzaicinājums rakstīt atsauksmi. Šajā uzaicinājumā var tikt lūgta informācija par salonu, tās pakalpojumiem un servisa līmeni. Ja nevēlaties, lai pie atsauksmes tiek rādīts jūsu vārds, tad jūs varat izmantot savu lietotājvārdu, ko jūs varat izvēlēties savā profilā, vai arī mājas lapā atsauksme var tikt parādīta kā anonīma. Uzrakstot viesa atsauksmi, jūs piekrītat, ka saskaņā ar mūsu Nosacījumiem un noteikumiem atsauksme var tikt parādīta, piemēram, attiecīgās salona  informatīvajā lapā mūsu mājas lapās un mobilajās aplikācijās, mūsu sociālo tīklu profilos un sociālo tīklu aplikācijās, kā arī attiecīgās salona vai mūsu biznesa partneru mājas lapās, lai informētu citus apmeklētājus par salona kvalitāti un pakalpojumiem.

Ja jūs norādāt, ka kāda viesa atsauksme bija vai nebija noderīga, mēs apkoposim šo informāciju kopā ar citu viesu viedokļiem, lai kārtotu viesu atsauksmes prioritārā secībā. Anonīmā formā mēs varam izmantot jūsu sarakstu informāciju vai citu ar salona saistītu informāciju, kurā jūs ar mums dalāties (ja vien jūs esat iekļāvis šo informāciju savā publiskajā profilā), lai tādējādi palīdzētu citiem apmeklētājiem atrast vispiemērotāko un kvalitatīvāko pakalpojumu.

Sīkdatnes

 Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliels informācijas daudzums, kas tiek noglabāts jūsu datora pārlūkprogrammā vai jūsu mobilajā ierīcē. Šī Privātuma un sīkdatņu deklarācija attiecas uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām (turpmāk tekstā – sīkdatnes).

Kāpēc tiek izmantotas sīkdatnes?

Mājas lapām nav atmiņas. Ja jūs mājas lapā skatāties vairākas sadaļas, jūs tajās netiekat atpazīts kā viens un tas pats lietotājs. Sīkdatnes dod iespēju atpazīt, ka attiecīgās mājas lapas dažādās sadaļās jūs esat viens un tas pats lietotājs. Sīkdatnes tiek arī lietotas, lai atcerētos jūsu veiktās izvēles (piemēram, jūsu izvēlēto valodu, izmantoto valūtu un meklēšanas kritērijus) vai lai jūs atpazītu, kad jūs atkārtoti izmantojat mājas lapu.

Vai visas sīkdatnes dara vienu un to pašu?

Nē, ir dažādi sīkdatņu veidi un dažādi nolūki to izmantošanai. Sīkdatnes var tikt iedalītas pēc to funkcijas, dzīves ilguma un pēc tā, kas ievieto sīkdatnes mājas lapā.

Kā tiek lietotas sīkdatnes?

Mūsu mājas lapā tiek lietotas šāda veida sīkdatnes:

•   Tehniskās sīkdatnes: Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājas lapu, lai mājas lapa pareizi strādātu, lai izveidotu jūsu lietotāja profilu, lai jūs varētu ienākt sistēmā un lai jūs varētu pārvaldīt savus rezervējumus. Šīs tehniskās sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.

•   Funkcionālās sīkdatnes: Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēles un lai palīdzētu jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto valūtu, valodu, iepriekš meklēto un agrāk skatītus pakalpojumus un salonus. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr jums kā lietotājam tās ir papildus noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi.

•   Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu, lai uzzinātu, kas strādā un kas nestrādā, lai optimizētu un uzlabotu mājas lapu un lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātais produkts joprojām ir interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu skatītās mājas lapas, jūsu attiecinātās / iziešanas lapas, no kurām jūs atnācāt un kur jūs beidzāt skatīties, jūsu izmantotās platformas veids, informācija par datumu / laiku un informācija par jūsu datora peles klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, jūsu izmantotajiem meklēšanas vārdiem un tekstu, ko jūs rakstāt mūsu mājas lapas izmantošanas laikā. Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes arī mūsu reklāmas kampaņās tiešsaistē, lai uzzinātu, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu pēc tam, kad tiešsaistē ir redzējuši mūsu reklāmu (tās var būt arī reklāmas trešo pušu mājas lapās), taču mēs nevarēsim jūs identificēt un reģistrēsim tikai anonīmu informāciju. Mūsu biznesa parteri arī var lietot analītiskās sīkdatnes, lai uzzinātu vai viņu klienti izmanto naktsmītņu piedāvājumus, kas ir integrēti biznesa partneru mājas lapās.

•   Reklāmas sīkdatnes: Mēs izmantojam gan mūsu, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās mājas lapās. Tās sauc par nosūtītajām mājas lapām un tiek balstītas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm mūsu mājas lapā, piemēram, jūsu meklētajiem saloniem, jūsu skatītajiem pakalpojumiem un jums parādītajām cenām. Reklāmas sīkdatnes var lietot arī noteiktas trešās puses, lai parādītu savus produktus un pakalpojumus, izmatojot Tobook.lv mājas lapu

 Kā jūs varat atpazīt Tobook.lv sīkdatnes?

Jūs varat atrast mūsu sīkdatnes savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Vai Tobook.lv izmanto trešo pušu mārketinga un analītiskās sīkdatnes?

Jā, Tobook.lv izmanto uzticamu un pazīstamu tiešsaistes reklāmas un mārketinga uzņēmumu pakalpojumus. Analītisku nolūku dēļ Tobook.lv var izmantot arī trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, un, lai izmantotu viņu pakalpojumus, šiem uzņēmumiem ir nepieciešams izvietot sīkdatnes.

Mūsu izmantotie pakalpojumu sniedzēji rūpējas par klientu izglītošanu, kā arī atbildīgu biznesa un informācijas pārvaldes izmantošanu un standartu veidošanu.

Lai kontrolētu iespējas Google Analytics datu vākšanu analītiskiem nolūkiem, jūs varat apmeklēt mājas lapu par spraudni Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Kam ir pieeja tobook.lv sīkdatņu informācijai?

Tikai tobook.lv ir pieeja tobook.lv sīkdatnēm. Trešajām pusēm ir iespēja piekļūt savām izvietotajām sīkdatnēm.

Kā jūs varat pārvaldīt savus sīkdatņu iestatījumus?

Izmantojot savas pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer, Safari, Firefox vai Chrome) iestatījumus, jūs varat noteikt, kurām sīkdatnēm jūs piekrītat un kurām nē. Jūs varat skatīt šos iestatījumus attiecīgajā pārlūkprogrammā (jūs varat atrast nepieciešamos iestatījumus, izmantojot savas pārlūkprogrammas iespēju ‘Palīdzība’).

Ja jūs izvēlaties neakceptēt noteiktas sīkdatnes, iespējams, jūs nevarēsiet izmantot daļu no mūsu mājas lapas iespējām, tomēr savādāk mēs neatbalstām pārlūkprogrammu nesekošanas iespējas (t.s. „Do Not Track”). Savukārt atteikšanās no tiešsaistes reklāmas tīkla nenozīmē, ka jūs vairs nesaņemsiet tiešsaistes reklāmas vai nebūsiet iekļauts tiešsaistes reklāmu un mārketinga analizēšanā. Atteikšanās nozīmē, ka tīkls, no kā jūs atteicāties, jums vairs nerādīs reklāmas, kas ir īpaši pielāgotas jūsu tīmekļa vēlmēm un pārlūkošanas paradumiem.

Vai Tobook.lv izmanto tīmekļa bāksignālus?

Tobook.lv izmanto gan sīkdatnes, gan dažkārt arī tīmekļa bāksignālus (t.s. „web beacons”). Tīmekļa bāksignāls ir neliels grafisks attēls tikai viena pikseļa lielumā, kas jūsu datorā tiek nogādāts vai nu kā daļa no mājas lapas pieprasījuma, vai arī kā HTML e-pasta vēstule. Vai nu tieši, vai arī izmantojot pakalpojumu sniedzējus, mēs izmantojam šos pikseļus kā daļu no mūsu tiešsaistes reklāmām vai nu mūsu mājas lapā, vai arī trešo pušu mājas lapās, lai uzzinātu, vai lietotājs, kuram tiek rādīta tiešsaistes reklāma, veic arī rezervējumu. Mēs izmantojam šos pikseļus arī tādēļ, lai saglabātu informāciju par konversiju no partneru mājas lapām un lai analizētu lietotāju plūsmas paradumus mūsu piedāvāto, ar ceļošanu saistīto pakalpojumu optimizēšanai.

Drošība 

Kādas drošības metodes Tobook.lv ievēro, lai pasargātu jūsu personisko informāciju?

Ņemot vērā Eiropas datu aizsardzības likumus, mēs ievērojam pamatotas drošības metodes, lai novērstu neatļautu piekļuvi personiskajai informācijai un ļaunprātīgu personiskās informācijas izmantošanu.

Lai aizsargātu jūsu sniegto personisko informāciju, mēs lietojam atbilstošas biznesa sistēmas un metodes. Mēs arī savos serveros lietojam drošības metodes, kā arī tehniskos un fiziskos ierobežojumus, lai piekļūtu un lietotu personisko informāciju. Tikai pilnvarotiem darbiniekiem ir atļauts piekļūt personiskajai informācijai, lai izpildītu savus tiešos darba pienākumus.

Jūsu kredītkartes informāciju, ja tā ir nepieciešama rezervēšanas procesā, mēs saglabājam ne vairāk kā 10 dienas. Pēc tam jūsu kredītkartes informācija tiks vai nu uz visiem laikiem izdzēsta no mūsu sistēmas, vai arī tās dati mūsu sistēmā tiks saglabāti izmainītā veidā, lai vajadzības gadījumā palīdzētu atklāt krāpniecību. Ja vien jūs izvēlējāties saglabāt savas kredītkartes informāciju savā personiskajā profilā, tad jūsu kredītkartes informācija tiks saglabāta izmainītā veidā bez pēdējiem četriem jūsu kredītkartes numura cipariem.

Bērni

Tobook.lv piedāvātie pakalpojumi neattiecas uz bērniem vecumā līdz 18 gadiem. Visu mūsu pakalpojumu izmantošana ir atļauta tikai ar spēkā esošu vecāka vai aizbildņa piekrišanu. Mēs paturam tiesības dzēst informāciju, kas tiek saņemta no bērna vecumā līdz 18 gadiem.

Kontaktinformācija

 Kā jūs varat kontrolēt personisko informāciju, kas ir nodota Tobook.lv?

Ja jūsu personiskā informācija, kas ir mūsu rīcībā, ir nepareiza, tad pēc jūsu pieprasījuma mēs to labosim. Ja jūs vairāk nevēlaties lietot tobook.lv pakalpojumus, tad jūs varat pieprasīt jūsu personiskās informācijas bloķēšanu, lai tā netiktu atkārtoti izmantota. Jūs varat jebkurā laikā dzēst savu lietotāja profilu. Jūs varat jebkurā laikā atteikties no Tobook.lv jaunumiem, izmantojot atteikšanās saiti, kas ir iekļauta katrā jaunumu e-pastā. Ja jūs vēlaties pieprasīt savas personiskās informācijas labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu, tad sūtiet e-pastu uz info@tobook.lv. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums var būt nepieciešams saglabāt noteiktu informāciju, piemēram, juridisku vai administratīvu iemeslu dēļ, tostarp lietvedības vajadzībām, prasības ierosināšanai vai krāpniecības atklāšanai.

Kas ir atbildīgs par personiskās informācijas apstrādāšanu Tobook.lv mājas lapās un mobilajās aplikācijās?

Uzņēmums AS Delfi kontrolē personiskās informācijas apstrādi uzņēmuma mājas lapās un mobilajās aplikācijās. Uzņēmums AS Delfi ir akciju sabiedrība, kas ir pakļauta LR likumdošanai. Uzņēmuma birojs atrodas adresē: Dēļu ielā 4-8, (trešā ieeja, 3.stāvs), Rīga, LV-1004 Latvija. Ja jums ir kādi ieteikumi vai komentāri par šo Privātuma deklarāciju, lūdzu, sūtiet mums e-pastu uz info@tobook.lv

Pēdējā atjaunināšana tika veikta 2017. gada jūlijā