Par mums

Mēs esam radījuši platformu, kura savieno skaistumkopšanas salonus ar to esošajiem un potenciālajiem klientiem, uzlabojot to sadarbības pieredzi, kā arī palīdzot attīstīt un sakārtot skaistumkopšanas vidi Latvijā. 

Tobook ir daļa no vadošā ziņu medija DELFI, kas ir lieliska vide jaunu platformu ieviešanai tirgū, ko palīdz īstenot ne vien iespēja ātri sasniegt lielu patērētāju daļu, bet arī zinoša komanda. Tieši tādēļ Tobook jau šobrīd ir Latvijā lielākā skaistumkopšanas pakalpojumu tiešsaistes rezervācijas sistēma, kuras darbība tiek nepārtraukti uzlabota, vadoties pēc pasaules pieredzes, vietējo skaistumkopšanas salonu, kā arī to apmeklētāju ieteikumiem, lai abām pusēm sniegtu labāko sadarbības pieredzi.

Tobook ļauj saloniem plānot un efektīgāk organizēt salonu darbu, aizpildīt brīvos rezervāciju laikus, kā arī nodrošināt mūsdienu prasībām atbilstošu klientu servisu. Savukārt salonu klienti Tobook platformā var veikt tiešsaistes pierakstus uz skaistumkopšanas procedūrām jebkurā sev ērtā laikā un vietā, kā arī salīdzināt un izvēlēties sev piemērotāko pakalpojumu un tā sniedzēju pavisam viegli pārskatāmā veidā.