Kādēļ rezervēt pakalpojumus Tobook?

Tas ir ērti

Rezervē skaistumkopšanas pakalpojumus tikai ar dažiem klikšķiem jebkurā sev ērtā laikā un vietā 24/7, izmantojot jebkuru ierīci, kurai ir interneta savienojums. Lai neaizmirstu veikto rezervāciju, Tobook.lv sistēma Tev nosūtīs atgādinājuma par katru rezervāciju.

Tas ir ātri

Vairs nekādu zvanu, gaidīšanas, atzvanīšanas un liekas laika tērēšanas – rezervē skaistumkopšanas pakalpojumus tiešsaistē, uzreiz izvēloties brīvo rezervāciju laiku, un izbaudi procedūru, kad Tev tā ir nepieciešama. Visi kalendāra laiki ir savienoti ar salona faktisko pierakstu.

Iespēja ietaupīt

Tobook varēsi aplūkot ne tikai visu salona pakalpojumu sarakstu, cenas un pieejamos pieraksta laikus, bet arī varēsi ietaupīt. Aplūko sadaļu “Īpašie piedāvājumi”, kurā saloni ir izveidojuši šī brīža karstākos piedāvājumus ar patīkamu atlaidi.

Saprotami nosacījumi

Rezervējot pakalpojumus Tobook, uzreiz vari redzēt pakalpojuma izmaksas un procedūras laiku, tādēļ, apmeklējot salonu, nav lieku neskaidrību.

Atsauksmes

Lai atvieglotu izvēli par labu kādam no Tobook reģistrētajiem skaistumkopšanas saloniem, piedāvājam iespēju lasīt atsauksmes no citu klientu pieredzes un dalīties ar tām pašiem. Kopīgiem spēkiem mēs celsim kvalitāti salonu starpā, jo mūsu sistēmu izmanto tie saloni, kas izprot klientu vēlmes un vajadzības pēc kvalitatīva un mūsdienīga klientu servisa.

Kā rezervēt pakalpojumus Tobook?

Izvēlies salonu, kurā vēlies rezervēt pakalpojumu

Izvēlies pakalpojumu

Izvēlies meistaru

Izvēlies konkrētu dienu un brīvo laiku

Norādi savu kontaktinformāciju un apstiprini rezervāciju

Saņem apstiprinājuma īsziņu un dodies izbaudīt rezervēto procedūru pieteiktajā laikā!