Tobook – jaunas iespējas jūsu un klientu ērtībām!

Jūs radāt stilu, lai padarītu cilvēkus skaistākus, mēs esam radījuši skaistumkopšanas platformu, kura ir paredzēta, lai uzlabotu jūsu salona darbību, padarītu ērtāku jūsu klientu ikdienu un attīstītu jūsu uzņēmējdarbību!


Salona profils

Unikāls profils katram salonam ar visiem salona piedāvātajiem pakalpojumiem, to cenām, meistariem, aprakstu un attēliem, lai jebkuram profila apmeklētājam sniegtu detalizētu informāciju par salona darbu. Turklāt, informācijas ievadīšanai vai nomaiņai nav nepieciešamas īpašas zināšanas, viss ir viegli un ātri izdarāms Tobook sistēmā un veiktās izmaiņas uzreiz ir redzamas tiešsaistē. Informācija par salonu ir ērti pārskatāma uz jebkuras ierīces, kas ir ļoti svarīgi laikā, kad interneta lietojums mobilajās ierīcēs aug ar katru mēnesi!


Interaktīvs pierakstu kalendārs

Katrā salona profilā ir pieejams interaktīvs pierakstu kalendārs uz visiem konkrētā salona pakalpojumiem, kuriem gan klienti paši var pierakstīties 24/7, gan salona darbinieki iekšējā sistēmā veikt rezervācijas. Kalendāra informācija tiek atjaunināta tiešsaistes režīmā, tādēļ tas ļauj izvairīties no vairāku, vienlaicīgi veiktu pierakstu kļūmes.

Ja vēlaties, mēs varam integrēt pakalpojumu rezervācijas formu arī jūsu mājas lapā, lai esošie klienti pakalpojumiem var pierakstīties vēl ātrāk un ērtāk.


Klientu administrēšanas sistēma

Tobook klientu administrēšanas sistēma ļauj ērti un vienkārši pārvaldīt visu informāciju par jūsu klientiem - sekojiet līdzi rezervāciju vēsturei un izsūtiet salona akcijas piedāvājumus ar sms. Savukārt, automātiskā atgādinājumu sistēma laicīgi nosūtīs klientiem paziņojumus par ieplānotajiem pierakstiem. Mazāk neatnākušo klientu — lielāka peļņa jūsu biznesam. Turklāt, labs klientu serviss ir viens no pakalpojumu biznesa svarīgākajiem elementiem. Izmantojot Tobook sistēmu, variet būt droši, ka jūsu klienti jutīs patiesas rūpes, kuras atmaksāsies ar lojalitāti jūsu uzņēmumam.


Klienti

Tobook ir vadošā ziņu portāla DELFI e-komercijas projekts, tādēļ spēj sasniegt ļoti lielu apmeklētāju auditoriju, kuru nodrošina regulāras un intensīvas reklāmas kampaņas DELFI portālos, kā arī pārdomāts darbs ar meklētājsistēmām. Mūsu komanda regulāri strādā pie Tobook atpazīstamības veicināšanas, tādēļ esam lieliska platforma komunikācijai ar klientiem tiešsaistē un jūsu uzņēmuma tēla spodrināšanai.


Saprotami reitingi

Ik dienu Tobook portālu apmeklē simtiem klientu, kuri interesējas par skaistumkopšanu un meklē sev piemērotāko salonu un pakalpojumu, tomēr redzot tikai salona attēlus un pakalpojumu sarakstu viņiem ir grūti pieņemt lēmumu par sev piemērotāko, tādēļ Tobook ir salonu reitings un atsauksmes, kuru veido tikai reālu klientu vērtējums. Ik reiz, pēc apmeklētā salona pakalpojuma, klients saņem aicinājumu novērtēt salonu un atstāt savu komentāru, tādējādi klientiem ir vieglāk pieņemt lēmumu attiecībā uz salonu izvēli.


Ikvienam paredzēta sistēma

Tobook ir viegli lietojama un ļoti daudzpusīga sistēma, kas ir radīta sadarbībā ar skaistumkopšanas saloniem, lai pilnībā atbilstu visām šī biznesa prasībām, tādējādi atvieglojot un attīstot jūsu biznesu. Sistēma ir piemērota gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem., bet papildfunkciju izcenojumi ir pieejami jebkuram salonam.