BABOR BEAUTY SPA Alberts

Ģertrūdes iela 9, Centrs, LV-1010 Rīga, Latvija
Rezervējiet pakalpojumu
BABOR BEAUTY SPA Alberts
BABOR BEAUTY SPA Alberts
BABOR BEAUTY SPA Alberts

BABOR - Precīza ādas kopšanas māksla. 

 ZINĀTNE  - Tas viss sākās 1956. gadā ar vienu melnu rozi – bezgalīgā skaistuma simbolu. Kopš tā laika Vācijas uzņēmums BABOR ir bijis gan pionieris profesionālajā ādas kopšanā, gan uzstādījis jaunus standartus ādas kopšanas pētniecībā. Arī šodien mūs motivē tas pats pioniera gars, un mēs kaislīgi tiecamies attīstīt indivīda skaistumu un perfekciju.

 PRECIZITĀTE - Ar visaugstāko precizitāti veidoto formulu sastāvā ietilpst inovatīvas aktīvās sastāvdaļas. Šo līdzekļu iedarbību uzlabo BABOR pieredzējušie kosmetologi, kuri spēj piedāvāt augstākās klases, īpaši pielāgotas luksusa procedūras, kas ir mērķētas uz maksimālu rezultātu.

 REZULTĀTI  BABOR - salonos inovatīvie ādas kopšanas līdzekļi tiek likti lietā, veidojot pārdomātas un ekskluzīvas procedūras, nodrošinot izcilus rezultātus un patiešām fantastikas sajūtas.

Laipni lūdzam BABOR Beauty Spa Alberts!   

Ir ļoti laba sajūta, kad ik rītu, atverot salona durvis, iespējams apzināties, ka to pašu dara vēl sešdesmit valstīs visas manas kolēģes plašajā pasaulē, kas strādā BABOR Beauty Spa salonos.

Tas, ko Tu piedāvā klientam, pašam no sirds ir jāmīl. Mūsu produkts ir rakstāms ar lielo burtu, jo daudzu gadu garumā Eiropā tas tiek uzskatīts par vienu no atzītākajiem zīmoliem profesionālās kosmētikas jomā.

Taču, lai salonā klienti allaž vēlētos atgriezties, nepietiek vien ar skaistu vidi. Šādai videi piestāv tikai vislabākie speciālisti, ar kādiem arī mēs varam lepoties. Visas mūsu meistares ir izglītojušās BABOR institūtā Vācijā, mūsu masierei piemīt milzīga pieredze un zināšanas, savukārt nagu meistares veic savu darbu perfekti un veikli.

Pie mums būsiet patiešām vislabāko speciālistu rokās.

Kristīne Jakovļeva

Gaidīsim Rīgā, Ģertrūdes ielā 9

 

Rezervējiet pakalpojumu


Visi pakalpojumi

Īpašie piedāvājumi


Notiek ielāde…

Atsauksmes

4.7
Meistars 4.9
Cena 4.4
Interjers 4.8
Atmosfēra 4.8

Jaunākās atsauksmes

4.3
Meistars
Cena
Interjers
Atmosfēra

Ilze, 10.08.2017
5.0
Meistars
Cena
Interjers
Atmosfēra

Nellija, 07.08.2017

APSKATĪT VISAS ATSAUKSMES ( 181 )

Karte

Darba laiks

P.

09:00 – 19:00

O.

09:00 – 19:00

T.

09:00 – 19:00

C.

09:00 – 19:00

Pk.

09:00 – 19:00

S.

09:00 – 16:00

Sv. Pēc pieraksta

Kontakti

E-pasts

info@baborbeautyspa.lv

Adrese

Ģertrūdes iela 9, Centrs, LV-1010 Rīga, Latvija

Apmaksas veidi

  • Skaidra nauda
  • Kredītkarte